Hakkımızda

Biotem Oksilite Medikal Ltd. Şti.

 

Hakkımızda;

Almanya’da 1995’ten bu yana yaptığı araştırmalar sonucu; su işleme ve dezenfeksiyonunda, tecrübesi ile Organik Dezenfektan Ürünler içerisinde öncü ve kendini sürekli geliştiren INNO-WATERCLEAN OXILITE TECHNİK Firmasının yıllar süren çalışmalarıyla geliştirdiği Süper Aktif Biyosidal Dezenfektan üretimine yönelik teknolojiyi Türkiye’mize kazandırmak amacıyla 2010 yılı başında Ankara’da kuruldu.

 

2010 – 2015 yılları arasında Pek çok Alanda (Özel ve Kamu Kuruluşları, Hastaneler, Klinikler, Okullar, Belediyeler, Oteller, Camiler, Hayvan Çiftlikleri, Veteriner Klinikleri vb.) Faaliyetini sürdürmüştür. Sağlık Bakanlığının 22.06.2015 tarihli ve 5102 sayılı Biyosidal Ürün Analiz Laboratuvarlarının Çalışma Usûl ve Esaslarına Uygun Analizlerde %99,999 etkinliği kanıtlanmış ve . T.C. Sağlık Bakanlığı 28.01.2016 Tarihli ve 2016/22 sayılı izni ile Ruhsatı Yenilenmiştir. 2016 yılında tamamen yenilenerek son teknoloji ile yeni nesil biyolojik dezenfektan olan Bioxi® markalı dezenfektan ürün çeşitlerini, üstün Alman teknolojisiyle Ülkemizde üretmeye devam etmektedir. Firmamız; Sağlık Bakanlığımızın Avrupa Birliği Entegrasyonu kapsamında Yeni Biyosidal Ürünler Yönetmeliğine uygun olarak AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

 

Bioxi® marka dezenfektan ürünlerimiz tecrübeli ve konusunda donanımlı kadromuzca Avrupa standartlarına uygun üretilmektedir. Ürünlerimizin tamamı T. C. Sağlık Bakanlığı’nca ürün yönetmeliğine uygun olmakla beraber firmamız, Sağlık Bakanlığı Ruhsatına, Almanya ve Amerika Lisanslarına sahiptir. Ayrıca EPA (Amerika Birleşik Devletleri Çevre Koruma Ajansı), WHO (Dünya Sağlık Örgütü), FDA; No.178.1010 (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi), BAUA; N-21957 (Almanya Federal İş sağlığı ve Güvenliği) kayıtlarına ve ISO 9001:2008, ISO13485, OHSAS 18001, HELAL ve CE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir. Firmamız aynı zamanda Alman teknolojisi OXILITE Technik Alman Lisansına Sahiptir. TİTUBB Firma Kodu : 2667269123299.

 

Vizyon & Misyon;

Vizyonumuz, ekolojik, sağlıklı ve güvenilir ürünleri insanlığın tüketimine sunarak, değer yaratan, alanında lider ve pazar belirleyici şirket olmak. Misyonumuz, AR-GE mantığını ve kaynaklarını en verimli ve etkin şekilde kullanarak, kaliteli, çevre ve insan sağlığı üzerine faydalı olan biyosidal ürünleri ilgililerine arz etmektir. Sektöründe evrensel boyutta öncü olmayı hedef edinen BİOXİ BİOTEM OKSİLİTE MEDİKAL, konusunda uzman personeli, teknik destek anlayışı, önce hizmet görüşüyle çalışmalarını ve başarılarını sürdürmektedir.

 

Çevre Politikamız;

Teknolojik gelişmeleri takip edip, uygulayan dinamik ve bilinçli kadromuz ile belirlediğimiz hedeflere doğru hızlı ve emin adımlarla ilerlemekteyiz. Şirketimiz Lojistik desteğini mükemmelleştirerek zamanında ve kusursuz hizmet verip sürekli müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler. Mevcut sistemin etkinliğini, tanımlanan süreçlerin performansları, etkinliğini tanımlanan süreçlerin performansları dahilinde sürekli gözden geçirip her türlü iyileştirme faaliyeti için gerekli kaynakları sağlamayı ilke edindik.

 

Bioxi Biotem Oksilite Medikal firması olarak; Biyosidal Doğal Dezenfektan Ürünlerimiz ile çevre ve insan sağlığını en üst seviyeye getirmeyi, oluşan ve/veya oluşabilecek hijyen risklerini en aza indirmeyi benimsedik ve amaç edindik.

 

Değerlerimiz;

Takım arkadaşlarımızın motivasyonu ve mutluluğu, müşteri memnuniyetine ulaşmanın ilk adımıdır. Tüm personelimizle sürekli öğrenmek ve öğrenmeyi desteklemek kendi kendimizle rekabetimizdir.